Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Klinika Euromed
http://www.klinika-euromed.com

Rr. Nena Tereze 158
Fushe Kosove 12000
Kosovë
Tel: 038 534 072
Fax: 038 534 073
Dr.med. Habib Jakupi
Klinika Euromed eshte spitali i pare i pergjithashem i licencuar dhe aktualisht spitali me i madh ne sektorin privat ne Kosove.

Repartet kryesore: Mjekesi Interne- Kardiologji, Kirurgji, Pediatri, Orthopedi, Gjinekologji me Akusheri, Urologji, ORL, Radiologji dhe Laborator.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Shëndet & Mjekësi » Institucione shëndetësore
Shëndet & Mjekësi » Klinika
Shëndet & Mjekësi » Ordinanca Gjinekologjike-Obstetrike
Shëndet & Mjekësi » Ordinanca Kirurgjike & Dermatoverologjike
Shëndet & Mjekësi » Ordinanca Ortopedike
Shëndet & Mjekësi » Ordinanca Pediatrike
Shëndet & Mjekësi » ORL


Komentet për Klinika Euromed
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Klinika Euromed

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in