Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Korabi Company Shpk
Rr. e Tiranes p.n.
Vushtrri 42000
Kosovë
Tel: +377 (0)44 197 635
Fax: +381 (0)28 571 766
ILMI AZEMI
Jemi kompani me nje pervoj gati 20 vjeqare veprimtaria jone eshte tregetia me artikuj ushqimor, te perzier, tregtia me derivate te naftes dhe lubrifikante, tregtia me tekstil.

Zotrojme profesionin dhe ofrojm bashkepunim te sinqerte.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Tregti & Shitje » Export - Import (Të përgjithshme)
Tregti & Shitje » Tregti me derivate te naftës
Ushqim & Restorante » Export - Import


Komentet për Korabi Company Shpk
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Korabi Company Shpk

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in