Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


ELSIG
http://www.kselsig.com

Rruga e Trepēės, Nr. 15 10000
Prishtinė
Kosovė
Tel: +381 (0)38 221 112;+381 (0)221 113;+381 (0)38 221 114
Fax: +381 (0)38 221 115
Kompania e Sigurimeve ELSIG zhvillon aktivitetin nė industrinė e sigurimeve duke vepruar nga data 02-06-2008 pasi qė ėshtė pajisur me licencė nga Organi rregullativ ligjvėnės pėr kompanitė e sigurimeve, Banka Qendrore e Kosovės (Numri i licencės 021). Subjekti ėshtė regjistruar nė Ministrinė e Tregtisė dhe Industrisė me numėr tė biznesit 70490986. Produktet tona jan; Sigurimi i Shendetit, Sigurimi i Pėrsonave, Sigurimi i Garancioneve, Sigurimi i Pergjegjesise, Sigurimi i Pasurisė, Sigurimi i Automjeteve, Sigurimi KASKO

Ky listim shfaqet nė kėto kategori:
Shėrbime Financiare, Legale & Konsulente » Shėrbime konsulente pėr biznese
Shėrbime Financiare, Legale & Konsulente » Shėrbime pėr viza & Emigrim
Shėrbime Financiare, Legale & Konsulente » Sigurime fizike
Shėrbime Financiare, Legale & Konsulente » Sigurime shėndetėsore
Shėrbime Financiare, Legale & Konsulente » Sigurime Sociale & Pensionale
Shėrbime Financiare, Legale & Konsulente » Sigurime te automjeteve


Komentet pėr ELSIG
Komente: 0
Vlerėsimi i pėrgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjė koment pėr
ELSIG

Dėshironi tė vendosni komentin tuaj pėr kėtė listim? Vendosja e komentit ėshtė po aq e lehtė sa edhe klikimi mbi linkun pėrfundi. Nė mėnyrė qė te leni njė koment, ju duhet tė keni njė llogari tė hapur. Krijimi i njė llogarie ėshtė falas dhe njė proces i thjeshtė, qė zgjatė vetėm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in