Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Europa Grand Hotel
http://www.europagrandhotel.com

Sheshi 2 Prilli
Shkoder
Kosovë
Tel: +355 (0)2224 1211
Fax: +355 (0)2224 7470
Grand Hotel Europa eshte nje nga hotelet me prestigjoze, i ndodhur ne qender te qytetit te Shkodres, me atmosferen e nje hoteli madheshtor me moderinizmin me bashkohor.
Per tu vleresuar sallat e mbledhjeve dhe sallat e konferencave. Me vendndodhjen e tij ben te mundur shetitjen e pikave me te bukura turistike te qytetit te Shkodres ne pak minuta.
Restoranti me kuzhine italiane dhe orientale. Stafi i kuzhines eshte i gjithi italian. Nje pamje mahnitese mund te shijohet nga kati i dyte ne te cilin gjindet restoranti.
Me 50 dhomat te mobiluara ne menyre bashkohore do te ndjeni rehatine dhe relaksin qe ofron Grand Hotel Europa.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Art & Kulturë » Casino
Art & Kulturë » Diskoteka & Klube te natës
Shëndet & Mjekësi » Klube Fitnesi
Udhëtim & Turizëm » Hotele
Ushqim & Restorante » Restorante


Komentet për Europa Grand Hotel
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Europa Grand Hotel

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in