Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


N.P.SH. "CONIN"
http://www.conin.biz

Rr. UCK Nr. 78/b 10 000
Rr. TMK p.n. 50 000 Gjakovë
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: + 381(0) 390 324 009;+ 377(0) 44 502 365
Fax: + 381(0) 390 324 009
N.P.SH. "CONIN" është ndërmarrje private ndërtimore, prodhuese dhe shërbyese nga Kosova e themeluar në vitin 2000 si rezultat i përvojës së gjatë dhe të suksesshme profesionale të themeluesve të saj.Aktiviteti i saj parësor është ndërtimi i shtëpive, lokaleve afariste, objekteve shkollore, qendrave shëndetësore si dhe të ndërtimi i ulët siç janë rrugët dhe urat përfshirë prodhimin e betonit të freskët.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Ndërtimtari & Konstruksion » Firma & Ndërmarrje ndërtimore
Ndërtimtari & Konstruksion » Gurëthyes, Seperacion & Betonjerka
Ndërtimtari & Konstruksion » Prodhimi i Zhavorit & Asfaltit
Ndërtimtari & Konstruksion » Studio Projektuese


Komentet për N.P.SH. "CONIN"
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
N.P.SH. "CONIN"

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in