Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Elektro&Frigo servis AVI
dardania bl.9/2
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: +377 (0)44 195 533;+386 (0)49 195 533
Bejm servisimin e të gjitha paisjeve ftohse: dhoma për minus dhe plus montimin e frigoriferave mural kamionave me ftohje etj.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Elektrikë & Elektronikë » Instalime dhe Prodhime për Klimatizim


Komentet për Elektro&Frigo servis AVI
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Elektro&Frigo servis AVI

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in