Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


N.P.T.SH "DEKORITI"
http://www.dekoriti.com

Ulpianë, nr 27
Prishtinë
Kosovë
Tel: 044 339 904
Mirremi me përpunimin e drurit dhe inoxit.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Ndërtimtari & Konstruksion » Zdrukthtari
Shtëpi & Kopsht » Mobilie, Kuzhina, Shkallë & Orendi tjera


Komentet për N.P.T.SH "DEKORITI"
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
N.P.T.SH "DEKORITI"

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in