Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


I-KAF (Instituti per Kontabilitet, Auditim dhe Financa)
http://www.ikaf.org

Ulpianë C2, Hy.III, Nr.6.
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: +381 (0)38 550 608
Fax: +381 (0)38 550 608
Bujar Krasniqi
Instituti KAF (Instituti për Kontabilitet, Auditim dhe Financa) është krijuar për të qenë një Institut kyç për zhvillimet kryesore në shërbimet e kontabilitetit, auditimit dhe financave.
Instituti KAF ka vendosur një model të trajnimit per kontabilist, auditor dhe financier, që përputhet me Rregulloren për Standardet e Kontabilitetit (2001/30).

Planprogrami është në përputhje me standardet e trajnimit ndërkombëtar, fale marrveshjes me BPP (perfaqesues e dhenjes se te drejtave te perkthimit dhe shfrytezimit te literatures se ACCA-se) për shfrytezimin e literatures dhe te drejtes te perkthimit ne gjuhen shqipe te librave te cilat jane perfshire ne syllabus 2009 te Institutit KAF.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Edukim & Trajnim » Shkolla & Kurse Profesionale


Komentet për I-KAF (Instituti per Kontabilitet, Auditim dhe Financa)
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
I-KAF (Instituti per Kontabilitet, Auditim dhe Financa)

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in