Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


I-KAF (Instituti per Kontabilitet, Auditim dhe Financa)
http://www.ikaf.org

Ulpianė C2, Hy.III, Nr.6.
Prishtinė 10000
Kosovė
Tel: +381 (0)38 550 608
Fax: +381 (0)38 550 608
Bujar Krasniqi
Instituti KAF (Instituti pėr Kontabilitet, Auditim dhe Financa) ėshtė krijuar pėr tė qenė njė Institut kyē pėr zhvillimet kryesore nė shėrbimet e kontabilitetit, auditimit dhe financave.
Instituti KAF ka vendosur njė model tė trajnimit per kontabilist, auditor dhe financier, qė pėrputhet me Rregulloren pėr Standardet e Kontabilitetit (2001/30).

Planprogrami ėshtė nė pėrputhje me standardet e trajnimit ndėrkombėtar, fale marrveshjes me BPP (perfaqesues e dhenjes se te drejtave te perkthimit dhe shfrytezimit te literatures se ACCA-se) pėr shfrytezimin e literatures dhe te drejtes te perkthimit ne gjuhen shqipe te librave te cilat jane perfshire ne syllabus 2009 te Institutit KAF.

Ky listim shfaqet nė kėto kategori:
Edukim & Trajnim » Shkolla & Kurse Profesionale


Komentet pėr I-KAF (Instituti per Kontabilitet, Auditim dhe Financa)
Komente: 0
Vlerėsimi i pėrgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjė koment pėr
I-KAF (Instituti per Kontabilitet, Auditim dhe Financa)

Dėshironi tė vendosni komentin tuaj pėr kėtė listim? Vendosja e komentit ėshtė po aq e lehtė sa edhe klikimi mbi linkun pėrfundi. Nė mėnyrė qė te leni njė koment, ju duhet tė keni njė llogari tė hapur. Krijimi i njė llogarie ėshtė falas dhe njė proces i thjeshtė, qė zgjatė vetėm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in