Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


NPSH-POLYGLOT-FERIZAJ
Deshmoret e Kombit pn
FERIZAJ 70000
Kosovë
Tel: 044 378 707, 049 378 707
Fax: 00381 (0) 290 323 114
Sefer VILA
- Perkthime profesionale gjyqesore prej gjuheve: ANGLISHT, GJERMANISHT, FRENGJISHT, ITALISHT, MAQEDONISHT, SERBO-KROATISHT dhe ANASJELLTAS.
- Plotesimin e formulareve per vize per te GJITHA AMBASADAT dhe termine per viza prane Ambasadave.
- Rregullojme penzione dhe kontribute te Gjermanis, Zvicres, Austris, Frances, Italis, Maqedonis.
- Kryejme sherbime te vogla juridike.Ky listim shfaqet në këto kategori:
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Avokat
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Përkthyes
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Shërbime për viza & Emigrim


Komentet për NPSH-POLYGLOT-FERIZAJ
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
NPSH-POLYGLOT-FERIZAJ

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in