Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


Qendra per hulumtime shendetesore
Prishtine 10000
Kosovė
Tel: +377 (0)44 157 129
Dr Haxhi Avdyli
Qendra per hulumtime shendetesore eshte organizate joqeveritare ku tubohen te gjithe profesionistet shendetesor dhe jo shendetsor qe qellim kane permiresimin e funksionimit te sistemit shendetesor te kosoves duke u bazuar ne evidence shkencore.QHSH do tė jetė urė lidhėse pėr njė bashkėpunim tė ndėrsjelltė nė mes hulumtuesve tė shkencave mjekėsore dhe vendimmarrėsve shėndetėsor.QHSH promovon dialogun dhe debatin ne mes hulumtuesve dhe politikberesve mes pacientit dhe mjekut me qellim te ngritjes se nivelit shendetesor te popullates.QHSH ka partneritet me organizata te huaja dhe vendore shendetesore.

Ky listim shfaqet nė kėto kategori:
Shėndet & Mjekėsi » Asociacione & Organizata


Komentet pėr Qendra per hulumtime shendetesore
Komente: 0
Vlerėsimi i pėrgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjė koment pėr
Qendra per hulumtime shendetesore

Dėshironi tė vendosni komentin tuaj pėr kėtė listim? Vendosja e komentit ėshtė po aq e lehtė sa edhe klikimi mbi linkun pėrfundi. Nė mėnyrė qė te leni njė koment, ju duhet tė keni njė llogari tė hapur. Krijimi i njė llogarie ėshtė falas dhe njė proces i thjeshtė, qė zgjatė vetėm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in