Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Qendra per hulumtime shendetesore
Prishtine 10000
Kosovë
Tel: +377 (0)44 157 129
Dr Haxhi Avdyli
Qendra per hulumtime shendetesore eshte organizate joqeveritare ku tubohen te gjithe profesionistet shendetesor dhe jo shendetsor qe qellim kane permiresimin e funksionimit te sistemit shendetesor te kosoves duke u bazuar ne evidence shkencore.QHSH do të jetë urë lidhëse për një bashkëpunim të ndërsjelltë në mes hulumtuesve të shkencave mjekësore dhe vendimmarrësve shëndetësor.QHSH promovon dialogun dhe debatin ne mes hulumtuesve dhe politikberesve mes pacientit dhe mjekut me qellim te ngritjes se nivelit shendetesor te popullates.QHSH ka partneritet me organizata te huaja dhe vendore shendetesore.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Shëndet & Mjekësi » Asociacione & Organizata


Komentet për Qendra per hulumtime shendetesore
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Qendra per hulumtime shendetesore

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in