Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


NOLL
http://www.noll-kosova.de

Apollonia2
Hamdi Graiqevci nr 2
Fushë Kosovë 12000
Kosovë
Tel: +381 (0)38 736 047
Arber Haziri
Ndermarrja NOLL ju ofron vegla pune dhe makina industriale te reja dhe te perdorua.

Distributor gjeneral i pompave të ujit për Kosovë I firmës "HOMA PUMPENFABRIK" nga Gjermania.

Firma "HOMA me eksperiencë shumëvjeqare në mbi 60 shtete të botës që siguron paisje komplete të pompave për furnizim me ujë dhe ate me kualitet të lartë dhe norma të standardit europianë.

Ndërrmarrja "Noll" nga Dusseldorfi i Gjermanisë është distributor me eksperiencë 125 vjeqare, e licencuar me normen DIN EN ISO 9001-2000 Distribuon tregun europian me vegla të punës, makineri industriale prej më të thjeshtave ( mjete të punëdorës e deri te makinat më bashkëkohore si drebanka, frezmaqina, sharra, CNC, maqina të gdhendjes dhe përpunimit të metaleve si dhe vegla për prodhimtari të tjer të industrisë.)

Me kualitet evropian, tani firma NOLL prezenton edhe në Republikën e Kosovës, me një staf të specializuar menaxhues me përvojë shumëvjeqare në Gjermani dhe axhend të specializuar për tregun Kosovar

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Aparatura dhe aksesore mekanike
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Çelsa punues
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Konstruksione mekanike
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Konstruksione nga Hekuri
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Ofiqina mekanike
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Perpunim i metaleve
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Vegla pune


Komentet për NOLL
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
NOLL

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in