Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Avokat YLLI Kameri
Bulevardi "Zhan D’Ark" pall/6/1 -brinje Gjykates se Rrethit Tirane
Tiranë 1001
Shqipëri
Tel: 00355693450100
Ylli Kameri
Mbrojtje ligjore, ne gjykaten e Rrethit Gjyqesor Tirane , Gjykjaten e Apelit dhe ne Gjykaten e Larte te Republikes.
Konsulence ligjore, ne pergatitjen e dokumentacionit per çështje te ndryshme civile.
Konsulence ligjore per legjislacionin tregtar dhe shoqerite tregtare.
Konsulence ligjore per personat juridik - jofitimprures (shoqata , qendra dhe fondacione)
Ndermjetesim ne zgjidhjen e konflikteve tregetare dhe familjare.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Avokat
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Shërbime konsulente për biznese


Komentet për Avokat YLLI Kameri
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Avokat YLLI Kameri

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in