Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Pharmaks
http://www.pharmaks.com

Qendra Tregtare Kodra e Diellit nr.37
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: +377 44 166 590
Adnan Mustafa, MPharm
Farmaci,
Çështje rregullatore - Autorizim Marketingu për produkte medicinale,
Marketing farmaceutik dhe medicinal,
Botues,
Këshillime farmaceutike,
Përkthime profesionale nga farmacia dhe medicina.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Shëndet & Mjekësi » Asociacione & Organizata
Shëndet & Mjekësi » Barnatore


Komentet për Pharmaks
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Pharmaks

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in