Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


N.T.P FEJZA COMM
Rruga Skenderbeu
Burim
Kosovë
Tel: 044 138 590
Fax: 039 51 720
AGIM FEJZA
Ofrojmë material rryme, ujësjellsit, ngjyra, sanitari, qeramika. Materialet jua dergojmë deri në shtëpitë e juaja.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Elektrikë & Elektronikë » Material & Pajisje elektrike
Ndërtimtari & Konstruksion » Export-Import
Ndërtimtari & Konstruksion » Material për hidro instalime
Ndërtimtari & Konstruksion » Material për termo instalime
Ndërtimtari & Konstruksion » Ngjyra, Llaqe & Fasada
Ndërtimtari & Konstruksion » Qeramikë, Mermer & Granit


Komentet për N.T.P FEJZA COMM
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
N.T.P FEJZA COMM

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in