Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


ddprint
Bill Clinton
Pejë 30000
Kosovë
Tel: 039 434 534
ofrojm maica te kualitetit te larte 100% pambuk mbi 20 ngjyra me qmime te volitshme dhe Sita per shtyp per tekstil dhe PVCme cmime prej 15 EURO DERI 37 EURO PER COP , leter transfer per tekstil te formatit A4 dhe A3
Mbishkrime ne tekstil deri ne 6 ngjyra(sito shtyp)Fotografi edhe tekst me transfer ne tekstil deri ne format A3,Vizit letra ,ftesa, fotokopje A3 color ,plastifikime, reklam te ndryshme (cater dhe ploter) SE SHPEJTI EDHE NGJYRE PER TEKSTIL DHE PJES PERBERSE PER SITO SHTYP NGA KANDA

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Media & Shtyp » Dizajn & Grafikë


Komentet për ddprint
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
ddprint

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in