Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Pespa & Albania Alumin
http://www.pespagroup.com

Rr. Nëna Terezë
Fushë Kosovë
Kosovë
Tel: +377 (0)44 508 301
Fax: +381 (0)38 534 147
Themeluar ne vitin 1995 me misionin e perparimit ne fushen e aluminit dhe standartizimin e kesaj fushe, per te ofruar me te miren, cilesoren dhe me ekonomiken per Gadishullin e Ballkanit, por edhe per me gjere ne Europe. Sot "Pespa Group" eshte prezent ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni, ne Malin e Zi, Itali, Turqi dhe se shpejti edhe ne Angli. "Pespa Group" eshte prane jush per objektet tuaja serioze.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Ngjyra per hekur, alumin, etj.
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Perpunim i metaleve
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Produkte te ndryshme metalike
Ndërtimtari & Konstruksion » Firma & Ndërmarrje ndërtimore
Ndërtimtari & Konstruksion » Ngjyra, Llaqe & Fasada


Komentet për Pespa & Albania Alumin
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Pespa & Albania Alumin

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in