Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


CITADELA
Rr. Abedin Rexha, p.n
Klinë
Kosovë
Tel: +377 (0)44 150 359
Prodhim i materialeve për ndërtimtari:
Prodhimi i ngjitësit për: qeramikë, mermer dhe granit, blloka siporeski, styropor, fugës dekorative, etj.
Prodhim i materialeve të gatshme për suvatim, dhe materiale hidoizoluese.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Ndërtimtari & Konstruksion » Material ndërtimor
Ndërtimtari & Konstruksion » Material për hidro instalime
Ndërtimtari & Konstruksion » Qeramikë, Mermer & Granit


Komentet për CITADELA
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
CITADELA

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in