Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Shtepia Botuese "Albas"
Prishtinë 38000
Kosovë
Tel: 038 545 139
Fax: 038 545 139
Albasi
Shtepia botuese "Albas", eshte shtepi botuese e cila kryesisht merret me botimin e teksteve shkollore. Kjo shtepi botuese shtrihet ne te gjitha trevat shqiptare, ne Kosova, Shqiperi dhe maqedoni. Perpos teksteve shkollore, kjo shtepi botuese boton edhe libra psikologji, libra per femije me ilustrime dhe kolonon e librave per femije te titulluar "Leximi +"

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Media & Shtyp » Shtepi Botuese


Komentet për Shtepia Botuese "Albas"
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Shtepia Botuese "Albas"

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in