Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


Shtepia Botuese "Albas"
Prishtinė 38000
Kosovė
Tel: 038 545 139
Fax: 038 545 139
Albasi
Shtepia botuese "Albas", eshte shtepi botuese e cila kryesisht merret me botimin e teksteve shkollore. Kjo shtepi botuese shtrihet ne te gjitha trevat shqiptare, ne Kosova, Shqiperi dhe maqedoni. Perpos teksteve shkollore, kjo shtepi botuese boton edhe libra psikologji, libra per femije me ilustrime dhe kolonon e librave per femije te titulluar "Leximi +"

Ky listim shfaqet nė kėto kategori:
Media & Shtyp » Shtepi Botuese


Komentet pėr Shtepia Botuese "Albas"
Komente: 0
Vlerėsimi i pėrgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjė koment pėr
Shtepia Botuese "Albas"

Dėshironi tė vendosni komentin tuaj pėr kėtė listim? Vendosja e komentit ėshtė po aq e lehtė sa edhe klikimi mbi linkun pėrfundi. Nė mėnyrė qė te leni njė koment, ju duhet tė keni njė llogari tė hapur. Krijimi i njė llogarie ėshtė falas dhe njė proces i thjeshtė, qė zgjatė vetėm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in