Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


N.P. " LUX DEKOR "
Rr. Tirana p.n.
Zona industriale
Prizren 20000
Kosovë
Tel: +381 (0)29 242 174
Fax: +381 (0)29 242 174
Mensur Dorambari
Lux Dekor është firmë private e specializuar për prodhimin e KUZHINAVE si dhe orendive të ndryshme shtëpiake dhe të zyreve, bën shitjen e materialit - iverëpllaka, mdf, folje për vakumpress, dhe të aksesoarëve përcjellëse për mobiljeri. Bën prodhimin e balloreve - mveshjen me ultrplast - Laminat, si dhe plastifikimin VAKUMPRES - BALLONPRESS te balloreve me folje te pvc-se në dimenzione të kerkuara nga KLIENTI, kandimin - qitjen e shiritëve pvc dhe abs, prerjen e pllakave, të gjitha keto kryhen me makina te persosur kualitet dhe cilësi te lart.

Ndërmarrja jonë gjinden në zonën idustriale,rr. e Tiranës p.n., përball ish Voqare tani ABI -ELIF-it.
Numrat Kontaktues mob: + 377 (0) 44 141 251, + 377 (0) 44 141 253, + 377 (0) 44 198 709, si dhe numrat e njajt në ipko.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Ndërtimtari & Konstruksion » Zdrukthtari
Shtëpi & Kopsht » Mobilie, Kuzhina, Shkallë & Orendi tjera


Komentet për N.P. " LUX DEKOR "
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
N.P. " LUX DEKOR "

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in