Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


Pasticeri & Delikatese
http://www.pasticeridelikatese.com

Rr.Ismail Qemali,Pallati: 12,
Tiranė
Kosovė
Tel: +355 (0)4 224 5424; +355 (0)68 205 5091 / +355 (0) 67 2055091
"Pastiēeri Delikatesė" dhe stafi i saj kanė njė eksperiencė 19 vjeēare nė profesionin e guzhinės.

Rreth vitit 1999 filluam tė merreshim shumė edhe me pastiēerinė, duke e pėrsosur dhe duke marrė pėrgatitur prodhimet tona pėr disa bankete tė rėndėsishme nė rang qeveritar apo nė rang ambasadash, si: pėr ambasadėn angleze, gjermane, italiane, amerikane, etj.

Prodhimet tona kanė pasuruar tryezat e personaliteteve tė kulturės, artit apo tė delegacioneve tė nivelit tė lartė, qė kanė vizituar vendin tonė. Miss Albania, Miss Globe, Klipi Europian kanė shijuar banketet e shtruara prej nesh. Nė listėn e aktivitetit tonė pėrfshihen festa familjare, festa personale, party...

Ky listim shfaqet nė kėto kategori:
Ushqim & Restorante » Bare & Kafeteri
Ushqim & Restorante » Embėltore & Pasticeri


Komentet pėr Pasticeri & Delikatese
Komente: 0
Vlerėsimi i pėrgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjė koment pėr
Pasticeri & Delikatese

Dėshironi tė vendosni komentin tuaj pėr kėtė listim? Vendosja e komentit ėshtė po aq e lehtė sa edhe klikimi mbi linkun pėrfundi. Nė mėnyrė qė te leni njė koment, ju duhet tė keni njė llogari tė hapur. Krijimi i njė llogarie ėshtė falas dhe njė proces i thjeshtė, qė zgjatė vetėm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in