Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Pasticeri & Delikatese
http://www.pasticeridelikatese.com

Rr.Ismail Qemali,Pallati: 12,
Tiranë
Kosovë
Tel: +355 (0)4 224 5424; +355 (0)68 205 5091 / +355 (0) 67 2055091
"Pastiçeri Delikatesë" dhe stafi i saj kanë një eksperiencë 19 vjeçare në profesionin e guzhinës.

Rreth vitit 1999 filluam të merreshim shumë edhe me pastiçerinë, duke e përsosur dhe duke marrë përgatitur prodhimet tona për disa bankete të rëndësishme në rang qeveritar apo në rang ambasadash, si: për ambasadën angleze, gjermane, italiane, amerikane, etj.

Prodhimet tona kanë pasuruar tryezat e personaliteteve të kulturës, artit apo të delegacioneve të nivelit të lartë, që kanë vizituar vendin tonë. Miss Albania, Miss Globe, Klipi Europian kanë shijuar banketet e shtruara prej nesh. Në listën e aktivitetit tonë përfshihen festa familjare, festa personale, party...

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Ushqim & Restorante » Bare & Kafeteri
Ushqim & Restorante » Embëltore & Pasticeri


Komentet për Pasticeri & Delikatese
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Pasticeri & Delikatese

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in