Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Petrol Oti Slovenija L.L.C
Magjistralja Prishtinë-itrovicë
Prishtinë
Kosovë
Tel: +381 (0)38 563 003; +377 (0)44 148 762
Fax: +381 (0)38 563 031
Ofrojmë: Eurodizel, Benzinë, Gaz, Vajra, Yndyrna, Aditive prodhimi Petrol Slovenija.
Cilësi dhe sasi të garantuar.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Automobil & Auto servis » Gas pompa
Automobil & Auto servis » Vajra motorike
Tregti & Shitje » Tregti me derivate te naftës


Komentet për Petrol Oti Slovenija L.L.C
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Petrol Oti Slovenija L.L.C

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in