Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Butique VATANI
http://www.va-lu.com

Emin Duraku 97
Maihofstrasse 32 Luzern
Kaçanik 38237
Kosovë
Tel: 0037744227845
Fax: +41414205504
A.Callaku
Tek ne mundë të gjeni mallra të ndryshëm të prodhimit Zvicrranë me shumicë dhe pakicë, për ju jemi në çdo kohë në dispozicion.

Mallrat që i gjeni tek ne momentalisht janë:
Garderobë të kualitetit të lartë dhe Modern për femra, Mashkuj po edhe më të dashurit tonë Fëmijët të të gjitha moshave, veshje sportive e shumë e shumë gjëra të tjera, urdhëroni dhe na vizitoni do të bindeni me cilësin dhe Kualitetin që ua ofrojmë.
Me nderime dhe rrespekt ju mirëpresim.

Vatan Callaku Luzern
Lule Callaku Kacanik


Ky listim shfaqet në këto kategori:
Tregti & Shitje » Dyqane rrobash për fëmijë
Tregti & Shitje » Dyqane rrobash për të rritur
Tregti & Shitje » Dyqane sportive
Tregti & Shitje » Export - Import (Të përgjithshme)
Tregti & Shitje » Shitblerje me shumicë


Komentet për Butique VATANI
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Butique VATANI

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in