Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Produksioni Muzikor " Euro CD Shop "
http://www.eurocdshop.tk

Zahir Pajaziti P.N
Podujevë
Kosovë
Tel: 044 3070 08
Lulzim Boshnjaku
Për të gjithë adhuruesve të botës së muzikës dhe filmit, ju prezantojmë Produksionin Muzikor "Euro CD Shop" ku aty ju do të gjeni zgjidhje të ndryshme duke mos përjashtuar të gjitha zhanret e muzikës dhe filmit, në formate të ndryshme digjital.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Art & Kulturë » Audio & Video Produksione
Art & Kulturë » CD & DVD shop


Komentet për Produksioni Muzikor " Euro CD Shop "
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Produksioni Muzikor " Euro CD Shop "

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in