Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Avokat Gjevukaj
Semitronix Center K-2
Pejë 30000
Kosovë
Tel: 044 138 142
Fax: 039 423 478
Shefqet Gjevukaj
Ofertë speciale:
Perpos punve te rendomta te avokatures, kryej edhe keto sherbime speciale: realizimin e te drejtes ne pension sipas Ligjeve vendore dhe Konventave Nderkombetare, ne shtetet: Gjermani, Austri, Zvicer, Holandë, Itali, Norvagji, Sloveni, Kroaci, Bosnje e Hercegovinë, Mal te Zi, Maqedoni etj

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Avokat


Komentet për Avokat Gjevukaj
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Avokat Gjevukaj

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in