Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Dri-At Studio
http://www.driatstudio.com

Fidanishte
Pejë
Kosovë
Tel: +377 (0)44 714 525
Atdhe Kollqaku
Dri-At Studio bashkon talentin dhe pasionin me disiplinë.
Misioni ynë është të sigurojmë profesionalizëm,të zhvillojmë webfaqe brenda kërkesave tuaja,webdesign për biznese të vogla të mesme dhe të mëdha,organizata,duke ju përshtatur buxhetit të tyre,të sigurojmë përkrahje të vazhdueshme dhe shërbime të shkëlqyeshme për të gjithë klientët.

Web Dizajni është specialiteti ynë.
Në dizajnojmë lloje të ndryshyshme të websajteve dhe kemi zgjedhje për nevojat e secilit.
Ju sigurojmë se projektet realizohen në kohë dhe brenda buxhetit tuaj.
Kjo lejon që klientëve tonë t’iu ofrojmë transparencë të vërtetë dhe projekti të rrjedh nga koncepti gjërë tek realizimi.

Kur ne të gjithë kombinojmë forcat për një qëllim të vetëm, rezultatet do të jenë të mrekullueshme.
Me zotimin për kualitet,në thellësinë e njohurisë sonë,sjellim praktikën më të mirë të fituar gjërë më tani.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Web Design
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Web Hosting & Regjistrim te domeneve
Media & Shtyp » Dizajn & Grafikë


Komentet për Dri-At Studio
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Dri-At Studio

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in