Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


Auto Tregu "Mukja"
Rr. e Tranzitit (afėr Nedexit)
Pejė
Kosovė
Tel: 044 141 351
Blejmė, shesim, ndėrrojm tė gjitha llojet e makinave. Servisojme, shesim auto pjesė tė tė gjitha llojeve. Blejmė makina tė dėmtuara dhe grumbullojmė hekurishtė.

Ky listim shfaqet nė kėto kategori:
Automobil & Auto servis » Auto tregje


Komentet pėr Auto Tregu "Mukja"
Komente: 0
Vlerėsimi i pėrgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjė koment pėr
Auto Tregu "Mukja"

Dėshironi tė vendosni komentin tuaj pėr kėtė listim? Vendosja e komentit ėshtė po aq e lehtė sa edhe klikimi mbi linkun pėrfundi. Nė mėnyrė qė te leni njė koment, ju duhet tė keni njė llogari tė hapur. Krijimi i njė llogarie ėshtė falas dhe njė proces i thjeshtė, qė zgjatė vetėm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in