Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Qendra e Kontrollit Teknik të Automjeteve "Sharrbegi"
Rr. William Walker
Kosovë
Tel: +381 (0)29 243 126
Kontrollimi teknik i automjeteve, Plotësimi i dokumentacionit përkatës, Verifikimi dhe regjistrimi i automjeteve deri në dhënien e tabelave, Sigurimin e automjeteve të të gjitha kompanitë e sigurimeve.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Automobil & Auto servis » Kontrollimi teknik i automjeteve
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Sigurime te automjeteve


Komentet për Qendra e Kontrollit Teknik të Automjeteve "Sharrbegi"
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Qendra e Kontrollit Teknik të Automjeteve "Sharrbegi"

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in