Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Silcapor
http://www.silcapor-ks.com

Rr.Nëna Terezë - Grand Hotel
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: +381 (0)290 381 720; 038 248 799
Fax: 0290 381 777
"Silcapor” është fabrika e vetme në rajon për prodhimin e bllokave termoizolues.

Investimet për ndërtimin e kësaj fabrike kanë filluar në vitin 1983 kurse kanë përfunduar në vitin 1988 kur edhe ka filluar prodhimin.

Fabrika gjendet në fshatin Doganaj ne Komunen e Kacanikut.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Ndërtimtari & Konstruksion » Material ndërtimor


Komentet për Silcapor
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Silcapor

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in