Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


Silcapor
http://www.silcapor-ks.com

Rr.Nėna Terezė - Grand Hotel
Prishtinė 10000
Kosovė
Tel: +381 (0)290 381 720; 038 248 799
Fax: 0290 381 777
"Silcapor" ėshtė fabrika e vetme nė rajon pėr prodhimin e bllokave termoizolues.

Investimet pėr ndėrtimin e kėsaj fabrike kanė filluar nė vitin 1983 kurse kanė pėrfunduar nė vitin 1988 kur edhe ka filluar prodhimin.

Fabrika gjendet nė fshatin Doganaj ne Komunen e Kacanikut.

Ky listim shfaqet nė kėto kategori:
Ndėrtimtari & Konstruksion » Material ndėrtimor


Komentet pėr Silcapor
Komente: 0
Vlerėsimi i pėrgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjė koment pėr
Silcapor

Dėshironi tė vendosni komentin tuaj pėr kėtė listim? Vendosja e komentit ėshtė po aq e lehtė sa edhe klikimi mbi linkun pėrfundi. Nė mėnyrė qė te leni njė koment, ju duhet tė keni njė llogari tė hapur. Krijimi i njė llogarie ėshtė falas dhe njė proces i thjeshtė, qė zgjatė vetėm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in