Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


HostingSHQIP
http://www.hostingshqip.com

V.Dehiri 18
Prizren 20000
Kosovë
Tel: +386 (0)49 483 615
Mentor Gashi
Mundësitë dhe ofertat tona të kordinuara nga stafi ynë tani prodhuan zgjidhjet permanente për problemet tuaja me hostingje. Pas renovimeve gjenerale rikthehemi me një vizion të qëndrueshëm, të vendosshëm dhe serioz. Ofertat tona janë të tillë për të cilat ne ofrojmë siguri 99.99%.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Web Hosting & Regjistrim te domeneve


Komentet për HostingSHQIP
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
HostingSHQIP

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in