Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


INTER STEEL
http://www.intersteel-ks.com

Ahmet Krasniqi Rr. 123
Arbëri
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: +381 (0)38 245 225; +377 (0)44 189 861
Fax: +381 (0)38 245 225
Fabrika për prodhimin e profilavedhe gypave të çelikut-metalit.

Inter steel prodhonë gypa katror prej15x15-60x60 gypa kendrejtë 30x10-80x40, Gypa të rrumbullakët prej Ø 21.3 deri Ø 76.1. ZP-1304. dhe ZP 1004.

Gjithashtu ofrojmë edhe të gjitha llojet e gypave të nxemjes prej Ø 21.3-Ø 159, gypa të ZN {të ujit} prej Ø 21.3-88.9, Llamarinë të zinkuar prej0,4mm-1.5mm, llamarinë e zezë prej 0,5 mm-10 mm, “L”profila, “U”profila.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Perpunim i metaleve
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Produkte te ndryshme metalike
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Tuba çeliku


Komentet për INTER STEEL
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
INTER STEEL

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in