Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


ELEKTRO AG
http://www.elektroag-ks.com

Rr. Vushtrrisë nr.7
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: +381 (0)38 244 432
Fax: +381 (0)38 246 415
Ndërmarje për projektime, distribuime, ekzekutime të materialit elektrik dhe instalimeve.

Ndërmarje e specializuar për shitjen e instrumenteve matëse.

Posedon të gjitha komponentet pasive për rrjetet e kompjuterave.

Përfaqesues gjeneral për Kosovë i firmës VIKO nga Turqia dhe firmës HAGER ELEKTRIK.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Elektrikë & Elektronikë » Instalime Elektrike
Elektrikë & Elektronikë » Komponente elektronike
Elektrikë & Elektronikë » Material & Pajisje elektrike


Komentet për ELEKTRO AG
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
ELEKTRO AG

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in