Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


SIGAL Kosova
http://www.sigal-ks.com

Rruga e UÇK-së, nr.6
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: +381 (0)38 240 241
Fax: +381 (0)38 240 241
Sigal Kosova:
SIGAL Kosova eshte duke operuar qe nga Tetori 2003, Kompania eshte e organizuar plotesisht me Zyrat Qendore ne kryeqytetin e Prishtines e mbeshtetur ne nje rrjet prej 5 degeve kryesore(Prishtine,Prizren,Peje,Ferizaj,Gjilan) dhe 2 nen-dege(Gjakove,Mitrovice) dhe me shume se 50 agjenci ne te gjithe territorin e Kosoves.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Sigurime shëndetësore
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Sigurime te automjeteve


Komentet për SIGAL Kosova
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
SIGAL Kosova

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in