Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


DILLONI Export-Import
http://www.dillonibenz.com

Miradi e Epërme
Fushë Kosovë
Kosovë
Tel: 038 566 555;
Fax: 038 566 556
DILLONI Export-Import është ndërmarrje shërbyese tregtare me seli në Miradi të Epërme në Fushë Kosovë.

Kjo ndërmarrje është e përbërë prej:

Pompave të derivateve në anën e majtë dhe të djathtë të rrrugës të cilat kanè të gjitha llojet e derivateve;

Peshores elektronike me mundësi matje deri 60 ton që është shum e përshtatshme për hyrje dhe dalje edhe të kamionave të rend me rimorkio;

Palestres sportive moderne që është e përshtatshme për zhvillimin e lojrave të ndryshme si futboll i vogël, basketboll, hendboll, volejboll, ping-pong etj.

Pranë palestres ndodhet restoranti në të cilin përveq shërbimeve të zakonshme, organizohen edhe ahengje familjareetj.

Qendra e Kontrollimit Teknik për automjete të lehta deri 3.5 ton si dhe automjete të rënda mbi 3.5 ton.
Pranë kësaj qendre është edhe qendra për rexhistrimin e automjeteve për banorët e komunes së Fushë Kosovës.
Gjithashtu kemi edhe servisin për rregullimin e automjeteve si dhe reglazhën e tyre në më nyrë elektronike.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Automobil & Auto servis » Gas pompa
Automobil & Auto servis » Kontrollimi teknik i automjeteve
Sport & Rekreacion » Qendra sportive
Ushqim & Restorante » Restorante


Komentet për DILLONI Export-Import
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
DILLONI Export-Import

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in