Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


N.T.P.SH. Muja
Fshati Duraj
Kaqanik
Kosovë
Tel: +377 (0)44 130 299; 044 225 410
Bëjmë furnizimin me makineri për përpunimin e metaleve, makinave ndërtimore, Eskavator, Bullduzher, si dhe makina bujqësore njëkohësisht pjesë rezervë dhe servis.

Prodhojmë të gjitha llojet e ormanave metalik, ormana për trafo, trafoblinda, ormana për punëtor, ormana për dosje të librave, poashtu prodhojmë shtylla për ndriqim të të gjitha llojeve, si dhe shkallë metalike, alumin, inoks, etj.
Ky listim shfaqet në këto kategori:
Bujqësi & Blegtori & Peshkatari » Makina & Mjete tjera bujqësore
Bujqësi & Blegtori & Peshkatari » Servisim i makinave bujqesore
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Aparatura dhe aksesore mekanike
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Konstruksione mekanike
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Ofiqina mekanike
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Perpunim i metaleve
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Produkte te ndryshme metalike


Komentet për N.T.P.SH. Muja
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
N.T.P.SH. Muja

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in