Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


EUROMETAL
Babush i Ri
Ferizaj
Kosovė
Tel: +381 (0)290 325 369; +377 (0)44 503 337
Fax: +381 (0)290 325 369
- PRODHOJMĖ, FURNIZOJMĖ, MONTOJMĖ:

- Mbulesa tė profiluara: nė formė tjegulle (T 40) trapezoidale ( TR 40, TR 33, TR 18, TR 6 ), tė gjitha me gjatėsi sipas porosisė.

- Ulluqe rrethore dhe kėndore.
- Tė gjitha elementet pėrcjellėse nga llamarina pėr pozicione tė ndryshme tė kulmeve.

- Tė gjitha profilet pėr rigips – knauf.

- Elmente pėr sisteme tė ventilimit.

- Llamperia e Aluminit

Ky listim shfaqet nė kėto kategori:
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Konstruksione mekanike
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Konstruksione nga Hekuri
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Ofiqina mekanike
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Perpunim i metaleve
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Produkte te ndryshme metalike


Komentet pėr EUROMETAL
Komente: 0
Vlerėsimi i pėrgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjė koment pėr
EUROMETAL

Dėshironi tė vendosni komentin tuaj pėr kėtė listim? Vendosja e komentit ėshtė po aq e lehtė sa edhe klikimi mbi linkun pėrfundi. Nė mėnyrė qė te leni njė koment, ju duhet tė keni njė llogari tė hapur. Krijimi i njė llogarie ėshtė falas dhe njė proces i thjeshtė, qė zgjatė vetėm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in