Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


Dumnica Group
Ulpianė U1
Prishtinė
Kosovė
Tel: +381 (0)38 555 814
Fax: +381 (0)38 555 814
Shiten Banesat,Lokalet,Garazhat(Nentokesore),te cilat gjinden ne Dragodan ne lagjen e re "Veranda 3" C2.7, qe ėshtė e urbanizuar nga KK Prishtinė dhe me leje ndertimi.
Ndertesa Pamjen e ka nga Qyteti dhe ka:Internet,Fusha Rekreative,Ashensore, etj.

Ky listim shfaqet nė kėto kategori:
Shtėpi & Kopsht » Shitblerje e patundshmerive


Komentet pėr Dumnica Group
Komente: 0
Vlerėsimi i pėrgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjė koment pėr
Dumnica Group

Dėshironi tė vendosni komentin tuaj pėr kėtė listim? Vendosja e komentit ėshtė po aq e lehtė sa edhe klikimi mbi linkun pėrfundi. Nė mėnyrė qė te leni njė koment, ju duhet tė keni njė llogari tė hapur. Krijimi i njė llogarie ėshtė falas dhe njė proces i thjeshtė, qė zgjatė vetėm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in