Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Dumnica Group
Ulpianë U1
Prishtinë
Kosovë
Tel: +381 (0)38 555 814
Fax: +381 (0)38 555 814
Shiten Banesat,Lokalet,Garazhat(Nentokesore),te cilat gjinden ne Dragodan ne lagjen e re "Veranda 3" C2.7, qe është e urbanizuar nga KK Prishtinë dhe me leje ndertimi.
Ndertesa Pamjen e ka nga Qyteti dhe ka:Internet,Fusha Rekreative,Ashensore, etj.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Shtëpi & Kopsht » Shitblerje e patundshmerive


Komentet për Dumnica Group
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Dumnica Group

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in