Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


Klinika Tiancluang
Rr.vjosa, afėr shkollės "Lekė Dugagjini
Prizren
Kosovė
Tel: +381 (0)29 626 693
Klinika ditore "Tianclung" nė Prizren njofton se nė kėtė klinike cdo te marte punon dr. Sadri Bajraktari, kirurg i pėrgjithshėm dhe vaskular i cili trajton smundjet e vazave te gjakut dhe smundjeve tjera kirurgjike e sidomos trajtimet e gushės.

dr Sejram Abushi, internist-kardiolog i cili pėrveq tjerash bėn edhe ekografinė e zemrės, i vazave tė gjakut, tė qafes, tė gjymtyrėve. Po ashtu ben edhe egrometrinė dhe spirometrinė, me ultrazėrin "Aloka 5000.

Pėr tė gjitha kėto shėrbime duhet tė caktuar termin.

Ky listim shfaqet nė kėto kategori:
Shėndet & Mjekėsi » Klinika


Komentet pėr Klinika Tiancluang
Komente: 0
Vlerėsimi i pėrgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjė koment pėr
Klinika Tiancluang

Dėshironi tė vendosni komentin tuaj pėr kėtė listim? Vendosja e komentit ėshtė po aq e lehtė sa edhe klikimi mbi linkun pėrfundi. Nė mėnyrė qė te leni njė koment, ju duhet tė keni njė llogari tė hapur. Krijimi i njė llogarie ėshtė falas dhe njė proces i thjeshtė, qė zgjatė vetėm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in