Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Klinika Tiancluang
Rr.vjosa, afër shkollës "Lekë Dugagjini
Prizren
Kosovë
Tel: +381 (0)29 626 693
Klinika ditore "Tianclung" në Prizren njofton se në këtë klinike cdo te marte punon dr. Sadri Bajraktari, kirurg i përgjithshëm dhe vaskular i cili trajton smundjet e vazave te gjakut dhe smundjeve tjera kirurgjike e sidomos trajtimet e gushës.

dr Sejram Abushi, internist-kardiolog i cili përveq tjerash bën edhe ekografinë e zemrës, i vazave të gjakut, të qafes, të gjymtyrëve. Po ashtu ben edhe egrometrinë dhe spirometrinë, me ultrazërin "Aloka 5000.

Për të gjitha këto shërbime duhet të caktuar termin.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Shëndet & Mjekësi » Klinika


Komentet për Klinika Tiancluang
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Klinika Tiancluang

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in