Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Salloni i Sanitarisë "NATEX"
Krushë e Madhe
Rahovec
Kosovë
Tel: +377 (0)44 139 446; +377 (0)44 229 867
Ofrojmë: Material të ujit dhe Sanitari, Keramikë, Materiale të rrymës, ngjyra, etj.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Elektrikë & Elektronikë » Material & Pajisje elektrike
Ndërtimtari & Konstruksion » Material për hidro instalime
Ndërtimtari & Konstruksion » Ngjyra, Llaqe & Fasada
Ndërtimtari & Konstruksion » Qeramikë, Mermer & Granit


Komentet për Salloni i Sanitarisë "NATEX"
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Salloni i Sanitarisë "NATEX"

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in