Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


Hidroizolimi
Kamenicė
Kosovė
Tel: +377 (0)44 284 797
Fatmir Bunjaku
Kryejm tė githa llojet e hidroizolimeve duke filluar prej kulmeve te rrafshta, podrume, pishina, terasa, banjo dhe te gjitha vendeve me lagėshti dhe shumė punė tė tjera.

Ky listim shfaqet nė kėto kategori:
Ndėrtimtari & Konstruksion » Hidro & Termo instalime


Komentet pėr Hidroizolimi
Komente: 0
Vlerėsimi i pėrgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjė koment pėr
Hidroizolimi

Dėshironi tė vendosni komentin tuaj pėr kėtė listim? Vendosja e komentit ėshtė po aq e lehtė sa edhe klikimi mbi linkun pėrfundi. Nė mėnyrė qė te leni njė koment, ju duhet tė keni njė llogari tė hapur. Krijimi i njė llogarie ėshtė falas dhe njė proces i thjeshtė, qė zgjatė vetėm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in