Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Euromax
http://www.euromax.com.al

Tiranë -Durres, km6
Rr.Komuna Parisit
Tiranë
Shqipëri
Tel: +355 (0)4 380 000
Fax: +355 (0)4 380 001
Hipermarketi Euromax I vetmi në vend me shumëllojshmërinë më të madhe të produkteve ushqimore dhe jo ushqimore.

Ky hipermarket është pjesë e grupit MANE TCI dhe është dyqani më i madh i Qëndrës Tregtare Univers.

Infrastruktura dhe shërbimi i këtij Hipermarketi është i njëjtë me ato të Hipermarketeve të vendeve më të zhvilluara të botës.

Euromax ka një sipërfaqe prej 5000 m² dhe ka mbi 22.000 artikuj të ndryshëm me cilësi dhe siguri të garantuar.


Ky listim shfaqet në këto kategori:
Tregti & Shitje » Supermarkete


Komentet për Euromax
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Euromax

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in