Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Qendra Tregtare "UNIVERS"
http://www.qtu-al.com

Autostrada Tiranë-Durrës, Km.6
Tiranë
Shqipëri
Tel: +355(0) 4 380 100 / 103
Fax: +355(0) 4 380 101
Qëndra Tregtare "UNIVERS" i ofron klientëve të saj kushte dhe shërbime të standarteve bashkëkohore: Transport Falas. Internet Wireles Falas, Vënde Pushimi, Shërbim Bankar, Shërbime Turistike, Bar & Restorant, Shërbim Sigurimi, Kënd Lojrash Falas, Shërbim Postar etj

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Tregti & Shitje » Qendra Tregtare


Komentet për Qendra Tregtare "UNIVERS"
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Qendra Tregtare "UNIVERS"

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in