Warning: mktime() expects parameter 6 to be long, string given in /home/faqet01/public_html/yell/functions.php on line 428 VIP LINE-QENDER ESTETIKE | Faqe te verdha

Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


VIP LINE-QENDER ESTETIKE
http://www.viplinealbania.com

NE BLLOK, RR.DESHMORET E 4 SHKURTIT
KOMPLEKSI "GREEN PARK",KATI 2, PERBALLE ME "BAR FAME"
Tiranė 10000
Shqipėri
Tel: 0692073995
Fax: 0035542267000
NEVILA DUDAJ
Qendra estetike VIP LINE ,ofron sherbime te specializuara te fytyres dhe trupit .
Eshte qendra e vetme ne Tirane, e cila punon ekskluzivisht me partneritet Italian dhe gjendet ne zemer te Tiranes, ne zonen e Ish-Bllokut, qe prej Shkurtit 2005.
Ju ftojme te na vizitoni , ne nje ambient intim e luksoz, ku gjate kryerjes se trajtimit qe ju nevojitet, nen efektin e aromaterapise,muzikoterapise, do te ndiheni VIP, ashtu si klientet tona te njohura te biznesit, ekranit e muzikes shqiptare.Ju mirepresim !
Tel:0035542267000/ Cel:00355692073995
Znj.NEVILA DUDAJ - DREJTUESE E QENDRES

Ky listim shfaqet nė kėto kategori:
Modė & Pėrkujdesje » Kozmetikė & Parfumeri
Modė & Pėrkujdesje » Sallone Ondulimi


Komentet pėr VIP LINE-QENDER ESTETIKE
Komente: 1
Vlerėsimi i pėrgjithshem: 9.99 nga 10.0
Koment nga: NEVILA
Data: 13 Nentor 2008
Vlerėsimi: 10
Eshte e vertete qe kjo qender Estetike eshte fantastike. Kete e kupton sapo hyn brenda .
Une kam rene 5 kilogram per 15 trajtime dobesimi,dhe vesh rroba 2 masa me te vogla. Rezultatet jane te verteta dhe estetistet shume profesioniste.
I falenderoj per sherbimin.
Adela nga Tirana (me pune ne Prishtine)


Dėshironi tė vendosni komentin tuaj pėr kėtė listim? Vendosja e komentit ėshtė po aq e lehtė sa edhe klikimi mbi linkun pėrfundi. Nė mėnyrė qė te leni njė koment, ju duhet tė keni njė llogari tė hapur. Krijimi i njė llogarie ėshtė falas dhe njė proces i thjeshtė, qė zgjatė vetėm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in