Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Sandvik Representative Office in Kosovo
http://www.sandvik.com

Rr. Qendra Tregtare Nr.2
Bregu i Diellit
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: +381 (0)38 552 570
Kujtim Salihu - Shef i Zyres Perfaqesuese te Sandvik-ut në Kosovë
Zyra Perfaqesuese e Sandvik-ut ne Kosove eshte hapur me 5 nentor 2008, dhe do t’i zhvillojë aktivitetet e saja perbrenda sektorit te Minierave dhe Ndertimarise nga kompania Sandvik.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Aparatura dhe aksesore mekanike
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Vegla pune


Komentet për Sandvik Representative Office in Kosovo
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Sandvik Representative Office in Kosovo

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in