Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Dardanica Work and Travel
http://www.dardanicawat.com

Qendra Tregtare - Bregu i Diellit
Hyrja 1 / #31
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: +381 (0)38 720 317
Valdrin Lluka
Programi Work and Travel Program ju mundëson studentëve nga Kosova, ashtu sikurse studentëve nga mbarë bota, që të shkojnë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për të punuar dhe udhëtuar gjatë pushimeve verore me ç’rast studentët kanë mundësi të vizitojnë vendet dhe qytetet që gjithmonë i kanë ëndërruar. Qëllimi i këtij program është që studentët, përmes vizës J1, të përjetojnë jetën dhe kulturen Amerikane gjatë periudhës së pushimeve verore.

Përmes programit Work and Travel ju mund të fitoni para të mjaftueshme në mënyrë që ta financoni fakultetin tuaj për një vit. Programi Work and Travel është një mundësi jashtëzakonisht e mirë për tu njoftuar me kolegë nga mbarë bota, ku në të njejtën kohë do ta përmirësoni gjuhën angleze në masë të dukshme.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Agjencione & Web faqe për punësim
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Shërbime për viza & Emigrim


Komentet për Dardanica Work and Travel
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Dardanica Work and Travel

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in