Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Unioni Financiar Prishtinë
http://www.ufp-ks.com

Perandori Justinian" nr. 1E - Qyteza Pejton
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: +377 (0)44 110 840; +386 (0)49 110 840
Fax: +381 (0)38 549 840
Unioni Financiar Prishtinë-Agjent i Western Union Financial Services Inc. për Kosovën ofron shërbimin Western Union në mbarë territorin e Kosovës. Ndërkohë që ju vizitoni faqen tonë të internetit ne do t’ju japim të gjithë informacionin e nevojshëm rreth shërbimeve Western Union në mënyrë të shpejtë dhe të sigurt.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente
Shërbime Financiare, Legale & Konsulente » Këmbimore & Transferte parash


Komentet për Unioni Financiar Prishtinë
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Unioni Financiar Prishtinë

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in