Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


DESIGN STUDIO POINT
http://www.ds-point.com

Rr.Gazmend Zajmi Nr.17
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: 044149 732; 044 402 587
Studio profesionale për realizimin e reklamave ndriçuese, web dizajneve, llogove, pano/banerëve, kapela, kimika, shkrepsa, orë tavoline, fletëngjitëse, broshurave, kalendarëve e shumë te tjera.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Web Design
Media & Shtyp » Billbord & Citylight
Media & Shtyp » Dizajn & Grafikë


Komentet për DESIGN STUDIO POINT
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
DESIGN STUDIO POINT

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in