Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


AIC
http://www.aiclass.eu

AIC Center Building
Tiranë
Shqipëri
Tel: Different langage only mail.
AIC is multi wide a company on the globalised market. Our trading alliance with a lot biggest companies is to working at our central development department, for to investage, development, production and to serve.

Albania International / Construction sector / Albor Aluminium is Albania’s - Turkiye’s leading supplier of aluminium products and systems. Offering a vast array of architectural, residential and industrial products through its national retail and distribution network


Turkey, Albania, Greece, France, Cyprus Island, Italy, Spain, Makedonia, Swiss, Libya, Russia, Ukraina, Romania, Malta, ets. AIC investigate, development, production, manage & to serve in especially function for owner sectors.

AIC will concentrate on the hight service level by using all new developments in technology or commercial resources, motivated employees will care for clients comfortable and satisfied.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Elektrikë & Elektronikë » Energji elektrike
Elektrikë & Elektronikë » Energji solare
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Konstruksione mekanike
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Perpunim i metaleve
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Produkte te ndryshme metalike
Media & Shtyp » Agjenci Marketingu
Ndërtimtari & Konstruksion » Dyer & Dritare nga druri, alumini dhe plastika
Ndërtimtari & Konstruksion » Firma & Ndërmarrje ndërtimore
Ndërtimtari & Konstruksion » Studio Projektuese


Komentet për AIC
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
AIC

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in