Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shėrbimit: Kėrkim i avancuar

English version English


AIC
http://www.aiclass.eu

AIC Center Building
Tiranė
Shqipėri
Tel: Different langage only mail.
AIC is multi wide a company on the globalised market. Our trading alliance with a lot biggest companies is to working at our central development department, for to investage, development, production and to serve.

Albania International / Construction sector / Albor Aluminium is Albania’s - Turkiye’s leading supplier of aluminium products and systems. Offering a vast array of architectural, residential and industrial products through its national retail and distribution network


Turkey, Albania, Greece, France, Cyprus Island, Italy, Spain, Makedonia, Swiss, Libya, Russia, Ukraina, Romania, Malta, ets. AIC investigate, development, production, manage & to serve in especially function for owner sectors.

AIC will concentrate on the hight service level by using all new developments in technology or commercial resources, motivated employees will care for clients comfortable and satisfied.

Ky listim shfaqet nė kėto kategori:
Elektrikė & Elektronikė » Energji elektrike
Elektrikė & Elektronikė » Energji solare
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Konstruksione mekanike
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Perpunim i metaleve
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Produkte te ndryshme metalike
Media & Shtyp » Agjenci Marketingu
Ndėrtimtari & Konstruksion » Dyer & Dritare nga druri, alumini dhe plastika
Ndėrtimtari & Konstruksion » Firma & Ndėrmarrje ndėrtimore
Ndėrtimtari & Konstruksion » Studio Projektuese


Komentet pėr AIC
Komente: 0
Vlerėsimi i pėrgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjė koment pėr
AIC

Dėshironi tė vendosni komentin tuaj pėr kėtė listim? Vendosja e komentit ėshtė po aq e lehtė sa edhe klikimi mbi linkun pėrfundi. Nė mėnyrė qė te leni njė koment, ju duhet tė keni njė llogari tė hapur. Krijimi i njė llogarie ėshtė falas dhe njė proces i thjeshtė, qė zgjatė vetėm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in