Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


Bifurkacioni
Rr. Epopeja Jezercit, nr 80
Ferizaj
Kosovë
Tel: +381 (0)290 28 780; +377 (0)44 120 434
Ju ofrojm materiale ndërtimore dhe elektrike, fasada, knauf, suvatim dhe izolime të shtëpive.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Elektrikë & Elektronikë » Material & Pajisje elektrike
Ndërtimtari & Konstruksion » Material ndërtimor
Ndërtimtari & Konstruksion » Ngjyra, Llaqe & Fasada


Komentet për Bifurkacioni
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
Bifurkacioni

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in