Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


GRANIT Shpk
http://www.granit-ks.com

Zona Industriale 2
Burim 31000
Kosovë
Tel: +381 (0)39 451 405; +377 (0)44 502 506
Fax: +381 (0)39 451 370
- Prodhimtaria: Asfalt, beton, zhavor, konstruksione metali, etj.
- Ndërtimtaria: E ulët dhe e lartë (rrugë, ura, objekte industriale dhe banimi).
- Projektimi: Rrugë, ura, objekte banimi dhe industriale.
- Tregtia: Material ndërtimor.
- Shërbime: Transport mallrash.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Inxhinieri Mekanike & Metalurgji » Konstruksione nga Hekuri
Ndërtimtari & Konstruksion » Export-Import
Ndërtimtari & Konstruksion » Firma & Ndërmarrje ndërtimore
Ndërtimtari & Konstruksion » Material ndërtimor
Ndërtimtari & Konstruksion » Prodhimi i Zhavorit & Asfaltit
Ndërtimtari & Konstruksion » Studio Projektuese
Udhëtim & Turizëm » Transport & Bartje mallërash


Komentet për GRANIT Shpk
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
GRANIT Shpk

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in