Faqe te Verdha, Flete te Verdha, Kosova, Biznese, Firmas

Hosting dhe Domene  
Shkruaj emrin e biznesit ose shërbimit: Kërkim i avancuar

English version English


FIBERNET KS sh.p.k
http://www.fibernet-ks.eu

Rr.Fehmi AGANI, Nr.20
Prishtinë 10000
Kosovë
Tel: +381 (0)38 225 660
Fax: +381 (0)38 225 660
Distribuimi, projektimi, shitja, përkrahja dhe trajnimi profesional për prodhimet e liderëve botëror në lëminë e rrjetave dhe telekomunikimeve.

Ndërmarrjeve dhe institucioneve, qofshin ato të vogla, të mesme apo të mëdha, u ofrohen shërbime të ndryshme duke filluar nga sistemi i furnizimit rezervë me rrymë (UPS) dhe ftohje precize, telezimi i strukturuar LAN e deri te komunikimi optikë-përfshirë edhe mjetet për matje dhe splice-im të kabllove.

Qëllimi i firmës është që të ofrohen materiale dhe zgjedhje kualitative.

Furnitorët tanë janë prodhuesit më kulminant në lëmit përkatëse çka garanton që blerësit tanë të kenë në disponim teknologjitë më bashkëkohore.

Blerësve tanë u ofrojm zgjedhje optimale dhe arritje kursimi gjatë punës.

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Dizajnime & Mirëmbajtje te Rrjetave Telekomunikuese
Kompjuterë, Internet & Telekomunikacion » Pajisje Telekomunikuese


Komentet për FIBERNET KS sh.p.k
Komente: 0
Vlerësimi i përgjithshem: 0.00 nga 10.0
Nuk ka asnjë koment për
FIBERNET KS sh.p.k

Dëshironi të vendosni komentin tuaj për këtë listim? Vendosja e komentit është po aq e lehtë sa edhe klikimi mbi linkun përfundi. Në mënyrë që te leni një koment, ju duhet të keni një llogari të hapur. Krijimi i një llogarie është falas dhe një proces i thjeshtë, që zgjatë vetëm disa sekonda.

Shto komentin tuaj

  Kosova Yellow Pages Web Direktori Shqiptare KOSOFT STUDIO EuroPages

Rekomandoje - Bëje faqe startuese -  - Rregullat & Kushtet
Lidhu me ne - Kodet postare - Numra me rendësi - Kontaktoni webmaster-in